A jak ten czas leci . Nie dawno był wrzesień a już 7 października . Ten czas zdecydowanie za szybko leci, Szkoda, że doba nie ma 30 godzin.!  Ja bym była „za” :D   W tym miesiącu mam mnóstwo kartkówek i sprawdzianów. Chyba nauczyciele się umówili, że w tym tyg moja klasa ma aż 5 kart i 2 spr.!! Już mam dość tej szkoły a dopiero październik. Jak dobrze napisze egzamin w tym kwietniu  i przeżyje to chyba  zrobię dzień picia. Na prawdę.

Zaczął się miesiąc październik a co to oznacza.?? Codziennie ( staram się ) odmawiać chodziarz jeden raz Zdrowaś  Mario .  Uwielbiam tą modlitwę ♥ Bym mogła co chwilę Ją odmawiać.! Więc  od tego tyg będę co dwa dni chodzić na różaniec. Już mi nie chodzi o podpisy do bierzmowania ale o sam czyn.  Osobiście bardzo podoba mi się, gdy ktoś bierze Najświętszy Sakrament na kolanach. To jest tak bardziej tradycyjny pozycja Go przyjmowania. Jest w tym więcej szacunku do Szefa ( Boga )  Wypróbowałam tą „opcje ” w tą niedziele na na Mszy na Sumie. Gdy ostatnia szłam do Komunii,. Wiedziałam, że mnóstwo ludzi się na mnie spojrzy. Bo jak inny ludzie tak przystępują to sama się gapię na  Nich :D  Ale gdy podeszłam ksiądz wg nie spodziewał się tego. A ja powoli uklękłam a On się na mnie spojrzał uśmiechnął się i podał mi Jezusa. Czułam  jak by wszyscy na mnie się gapili. I jak wracałam do ławki to faktycznie.! Ale dobrze się czuje tym. Dałam przykład jak ludzie kiedyś przyjmowali Komunię. Szkoda, że teraz to na stojąco :(

A co do samego X to spowiadał. Nigdy nie pójdę do Niego do spowiedzi. Mam jakąś blokadę. Poszłam do innego, który szybciutko spowiada ;)  Mam do „mojego” jakąś blokadę. Za mocno się wstydzę, nie chce , żeby wiedział, Tak wiem, ze Oni zapominają ale i tak NIE.!! Wczoraj gdy stałam po podpis patrzał się na mnie, A ja w uśmiech :D  Jak zwykle : )

Bardzo za Nim tęsknie. 3 tyg do niedzieli było, gdy Go nie widziałam. Dość dużo. Wiem, ale postanowiłam , ze to nadrobię.

Ps. Prosze o modlitwę za mnie. O dobre oceny i żebym dobrze zdała egzamin. Bardzo proszę. Dziękuje za chwilę uwagi. :**